Військово-патріотичний збір "Буковинець". Осінь, 2017
Цієї осені юнаки та юначки п'яти прикордонних районів Чернівецької області мали змогу провести осінні канікули на військово-патріотичному зборі "Буковинець", який був приурочений 75 річниці створення Української Повстанської Армії. Проект був реалізований у партнерстві Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, а також Юнацького Корпусу Буковини.
Тиждень військової підготовки, зустріч з учасниками АТО, поїздка до прикордонників та багато іншого було у програмі таборування.
Дани збір був реалізований завдачуючи роботі таких людей:
Холевчук Олександра, головний спеціаліст відділу фахової освіти, ліцензування і атестації, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки - організація проведення військово-патріотичних зборів
Раца Олена (Лисичка), методист Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді - начальник військово-патріотичних зборів.
Також я організовую проведення ігор та вечірньої ватри.
Інструктора:
Ігор Лучак (Гесс) – техніка самооборони ножового бою, рукопашний бій, історія України
Ігор Олексюк (Правосвіт) - альпінізм. Техніка в'язання вузлів. Переправа через річку.
Філіп Стахов (Філ) - тренування на смузі перешкод. Проведення ранкових тренувань.
Олександр Паращук (Лев) учасник бойових дій - тактична та стройова підготовка; уроки мужності на підставі досвіду учасника бойових дій.
Віктор Панов (Одін) - школа виживання
Валерій Краснян (Барс) учасник бойових дій - історія України, тактична підготовка
Виховники:
Яна Телеганова
Галина Олійник
Геннадій Сухарніков (Репортер)
Лікар: Максим Сумарюк
Соцмережі:
www.facebook.com/YKBukovyna
Коротко про зміну у трейлері:
Урочисте відкриття військово-патріотичного збору "Буковинець".
По приїзду всі діти були розділені на рої. Їхнім завданням до відкриття табірної зміни було обрати ройового (командира), придумати назву та гасло рою.
На урочисте відкриття військово-патріотичного збору завітала Ірина Ісопенко, перший заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА. Про це та інше дивіться у сюжеті:
Тактична підготовка. Збір/розбір ММГ АК
Тактична підготовка — це головний вид бойової підготовки військ, основа польової виучки. Її спрямовують на: відпрацювання навичок, ініціативи та самостійності в прийнятті рішень під час виконання поставленого завдання; вивчення бойових можливостей своїх сил, у тому числі й взаємодіючих, та тактики їхніх дій; вивчення бойових можливостей сил та засобів імовірного противника і тактичних прийомів їх використання; вивчення питань правового регламентування засобів і методів ведення бойових дій як на морі, так і на суші.
Альпінізм
Зважаючи на наявність в Україні гірської місцевості, я вважаю доцільним проваджувати для дітей основи альпінізму. Вихованці опановували техніки в'язання вузлів та вчились переправлятись через річку.
Теренові ігри "
Один з кращих методів перевірки набутих навичок - гра. Вихованцям військово-патріотичних таборів я пропоную грати в теренові ігри. Ода з таких є улюбленою наших вихованців. Табір розподіляється на два підрозділи: українець та буковинець. Кожен з них має свою базу та захований на ній прапор.
Виграє гру той, хто перший здійснить захват прапора супротивника. В команд є командири з числа інструкторів, які допомагають вихованцям розробити стратегію оборони та наступу. Та потрібно бути обачним, адже якщо супротивник зірве з руки командну мітку, то даний гравець вважається знешкодженим і більше не може продовжувати гру.
Гра розпочинеється після бою в барабан.
Вечірня ватра
Хорошим закінченням кожно для була вечірня ватра. На ній всі ділились враженнями, які набули протягом дня. Звичайно ж як без ігор? Щовечора вихованці разом з виховниками грали в різноманітні розважальні ігри.
Смуга перешкод
Наші вихованці тренуються постійно на смузі перешкод. Її потрібно проходити вміло і парами. Це тренує в наших дітках командний дух, згуртованість та підтримку один одного.
Коментарі
Дописати коментар